Магдалена Иванова Брайнова от трети "а" клас е от номинираните деца на фондация "Димитър Бербатов" Да я подкрепим!
http://dberbatov.org/nagradi/nominee/home/949
Област на изява:
Изкуство
Конкретна сфера:
Танцово изкуство
Ръководител:
Зорица Радловска (СК "Зоки")
За кои топ 5 постижения е номинирана:
1. Първо място (единствено) - стил „Опън“, соло (танц “Пиле Шампион“), ВГ „Мини“ - Балкански фестивал на танците (Balkan summer olimpiad Art & Dance Fest) - София, 10-11.06.2016 г.
В календара на Международната танцова организация (IDO).
2. Първо място (единствено) - стил „Съвремени танци“, соло (танц “Пиле Шампион“), ВГ „Мини“ - Международен фестивал на изкуствата „Трикси“ - кк Албена - Балчик, 1-7 юли 2016 г.
В каленрада на Министерството на културата и БФСТД
3. Първо място (единствено) - стил „Show dance“, соло (танц “Пиле Шампион“), ВГ „Мини“ - Балканска танцова олимпиада - Белград (Сърбия), 29-30.10.2016 г.
4. Второ място (единствено) - стил “Опън“, соло, ВГ „Деца“ (танц “Пиле Шампион“) - Балканска спартакиада за купа “Търновска царица” - В. Търново, 18-20.11.2016 г.
Танцовата спартакиада е в календара на Българска федерация спортни танцови дисциплини –БФСТД
5. Първо място (eдинствено) - стил „Опън“, соло (танц “Пиле Шампион“), ВГ „Мини“ - Общонационален фестивал-конкурс "Galleria Dance Cup 2016” - София, 12.03.2016 г.
Други интереси:
Плуване, английски език
Класен ръководител – г-жа Татяна Азгорова.
Учител на ГЦДО – г-жа Лилия Каменова.
http://dberbatov.org/nagradi/nominee/home/949
Област на изява:
Изкуство
Конкретна сфера:
Танцово изкуство
Ръководител:
Зорица Радловска (СК "Зоки")
За кои топ 5 постижения е номинирана:
1. Първо място (единствено) - стил „Опън“, соло (танц “Пиле Шампион“), ВГ „Мини“ - Балкански фестивал на танците (Balkan summer olimpiad Art & Dance Fest) - София, 10-11.06.2016 г.
В календара на Международната танцова организация (IDO).
2. Първо място (единствено) - стил „Съвремени танци“, соло (танц “Пиле Шампион“), ВГ „Мини“ - Международен фестивал на изкуствата „Трикси“ - кк Албена - Балчик, 1-7 юли 2016 г.
В каленрада на Министерството на културата и БФСТД
3. Първо място (единствено) - стил „Show dance“, соло (танц “Пиле Шампион“), ВГ „Мини“ - Балканска танцова олимпиада - Белград (Сърбия), 29-30.10.2016 г.
4. Второ място (единствено) - стил “Опън“, соло, ВГ „Деца“ (танц “Пиле Шампион“) - Балканска спартакиада за купа “Търновска царица” - В. Търново, 18-20.11.2016 г.
Танцовата спартакиада е в календара на Българска федерация спортни танцови дисциплини –БФСТД
5. Първо място (eдинствено) - стил „Опън“, соло (танц “Пиле Шампион“), ВГ „Мини“ - Общонационален фестивал-конкурс "Galleria Dance Cup 2016” - София, 12.03.2016 г.
Други интереси:
Плуване, английски език
Класен ръководител – г-жа Татяна Азгорова.
Учител на ГЦДО – г-жа Лилия Каменова.